Live sport na facebooku
REZULTATI
FUDBAL
Temnić 1924 1 : 0 Dunav (FT)
Rtanj 0 : 1 Radnički (P) (FT)
Moravica 1 : 0 Đerdap (FT)
Malošište 3 : 1 Timok (FT)
Svrljig 2 : 1 OFK Slatina (FT)
Timočanin 2 : 0 Kablovi (FT)
Majdanpek 2 : 2 Hajduk Veljko (FT)
Branik 0 : 1 Zlot (FT)
Radniči (K) 3 : 0 Šarbanovac (FT)
Ključ 1 : 2 Nemetali (FT)
Blizna 2 : 0 Brestovac (FT)

Delegirano 21.kolo Zone Istok

FS RIS delegirao je službena lica 21. kola Zone “Istok”. Live SPORT objavljuje spisak službenih lica za 21. kolo koje se igra u, sredu, 10.marta sa početkom od 16 sati.

staion slatina zastavica 2018 - Copy

Zona Istok – 21. kolo

Rudar Alpos – Majdanpek

10-04-2019 16:00 Al.Rudnik

Glavni sudija: Milutinović Jovan

Pomoćni sudija 1: Jeremić Veljko

Pomoćni sudija 2: Todorović Mladen

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Stefanović Miljan

 

Brodoremont – Timočanin

10-04-2019 16:00 Kladovo

Glavni sudija: Savić Veljko

Pomoćni sudija 1: Milosavljević Vladimir

Pomoćni sudija 2: Marković Nemanja

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Marković Slaviša

 

Hajduk Veljko – Svrljig

10-04-2019 16:00 Negotin

Glavni sudija: Nedeljković Nemanja

Pomoćni sudija 1: Tomić Nikola

Pomoćni sudija 2: Marinković Andrea

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Bojanović Dejan

 

BSK – Naša krila 1936

10-04-2019 16:00 Bogovina

Glavni sudija: Paunović Dušan

Pomoćni sudija 1: Mijajlović Nikola

Pomoćni sudija 2: Tomić Bogdan

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Franeta Vladimir

 

Orljane – Malošište

10-04-2019 16:00 Orljane

Glavni sudija: Živković Emil

Pomoćni sudija 1: Atanasković Milan

Pomoćni sudija 2: Mitić Nikola

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Krstić Veriša

 

Kablovi – Moravica

10-04-2019 16:00 Zaječar

Glavni sudija: Turanović Milan

Pomoćni sudija 1: Jakovljević Dušan

Pomoćni sudija 2: Toroglanović Marijo

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Pufić Dejan

 

OFK Slatina – Đerdap

10-04-2019 16:00 Slatina

Glavni sudija: Čolaković Ivana

Pomoćni sudija 1: Marinković Veljko

Pomoćni sudija 2: Pavlović Stefan

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Živić Igor

 

Bukovik – Timok 1919

10-04-2019 16:00 Ražanj

Glavni sudija:

Pomoćni sudija 1:

Pomoćni sudija 2:

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Ilić Dragiša

[ssba]
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top