Live sport na facebooku
REZULTATI
FUDBAL
Sinđelić 2 : 1 Dunav (FT)
Timočanin 2 : 1 Radan (FT)
Majdanpek 2 : 0 Slatina (1:0)
Brodoremont 0 : 0 Hajduk Veljko (FT)
Bor 1 : 1 Đerdap (FT)
Rtanj 3 : 5 Kablovi (FT)
Rajko Mitić 0 : 4 Timok (FT)

Okružna liga Bor startuje u nedelju, 17.marta

Prolećni deo ligaškog prvenstva Okružne lige Bor startuje za vikend, utakmicama 16.kola koje će se odigrati, u nedelju 17.marta sa početkom od 15 časova.

Detalj sa utakmice Krivelj - Ključ / foto: D.Popaz

Detalj sa utakmice Krivelj – Ključ / foto: D.Popaz

FS Bor je objavio delegiranja službenih lica za prvo prolećno kolo Okružne lige Bor, koje prenosimo u celosti:

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Brestovac

BRESTOVAC – BLIZNA

 

Glavni :           Radičević Marko

Prvi pomoćni : Dolan Kristina

Drugi pomoćni : Mamula Miln

Delegat :          Milenković Tomislav

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Donji Milanovac

POREČ – BSK

 

Glavni  :          Radlović Mario

Prvi pomoćni : Kovčević Nenad

Drugi pomoćni :          Velić Nikola

Delegat :          Nikolić Nenad

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Stadion FK Bor

 

KRIVELj – BOR

 

Glavni :           Vučković Nemanja

Prvi pomoćni : Ljubomirović Vladimir

Drugi pomoćni  : Aleksić Miloš

Delegat  :         Golubović Suzana

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Donja Bela Reka

 

NEMETALI – KLjUČ

 

Glavni :           Ćirić Željko

Prvi pomoćni : Petković Miško

Drugi pomoćni : Micić Maja

Delegat  :         Gagić Božidar

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Šarbanovac

ŠARBANOVAC – RADNIČKI

 

Glavni :           Jovanović Damir

Prvi pomoćni  : Josić Nemanja

Drugi pomoćni : Lukić Miljan

Delegat :          Čelić Vitomir

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Zlot

ZLOT – BRANIK

 

Glavni :           Anđelković Srđan

Prvi pomoćni:  Đorđević Nenad

Drugi pomoćni : Angner Dejan

Delegat  :         Ramakić Enver

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Rudna Glava

RUDNA GLAVA – SLOGA

 

Glavni :           Savić Dušan

Prvi pomoćni : Brložanović Filip

Drugi pomoćni : Tomić Petar

Delegat :          Dobrić Aleksandar

 

  1. 17.03.2019. 15.00 h – Nedelja

Leskovo

Slobodan tim – POLOM

[ssba]
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top