Live sport na facebooku
REZULTATI
FUDBAL
Sinđelić 2 : 1 Dunav (FT)
Timočanin 2 : 1 Radan (FT)
Majdanpek 2 : 0 Slatina (1:0)
Brodoremont 0 : 0 Hajduk Veljko (FT)
Bor 1 : 1 Đerdap (FT)
Rtanj 3 : 5 Kablovi (FT)
Rajko Mitić 0 : 4 Timok (FT)

Delegirana službena lica 1.kola Okružne lige Bor

FS Bor delegirao je službena lica za 29.kolo Okružne lige Bor.

FS Bor

FS Bor

  1. 20.08.2017. 17.30 h – Nedelja

Slatina SLATINA – BOR

Glavni :

Prvi pomoćni :

Drugi pomoćni :

Delegat :

  1. 20.08.2017. 17.30 h – Nedelja

Sikole  DELI JOVAN – NEMEATLI

Glavni  :          Kovačević Nenad

Prvi pomoćni : Radlović Mario

Drugi pomoćni :          Jovanović Veselin

Delegat :          Prvulović Ljubinko

  1. 19.08.2017. 17.30 h – Subota

Zlot     ZLOT – POREČ

Glavni :           Anđelković Srđan

Prvi pomoćni : Stefanović Predrag

Drugi pomoćni  :         Stanković Milan

Delegat  :         Milenković Tomislav

  1. 20.08.2017. 17.30 h – Nedelja

Rudna Glava   BLIZNA – KRIVELj

Glavni :           Popović Filip

Prvi pomoćni : Lor Miroslav

Drugi pomoćni :          Vujović Luka

Delegat  :         Perić Vukomir

  1. 19.08.2017. 17.30 h – Subota

Rudna Glava   RUDNA GLAVA – BRESTOVAC

Glavni :           Kovačević Nenad

Prvi pomoćni  :            Radlović Mario

Drugi pomoćni :          Jovanović Veselin

Delegat :          Grujić Predrag

  1. 20.08.2017. 17.30 h – Nedelja

Čubra  ČUBRA – RADNIČKI

Glavni :           Jovanović Damir

Prvi pomoćni   Ilić Nikola

Drugi pomoćni :          Đorđević Ilija

Delegat  :         Čelić Vitomir

  1. 23.08.2017. 17.30 h – Sreda

Bukovče         BSK – BRANIK

Glavni :           Ilić Nikola

Prvi pomoćni : Đorđević Ilija

Drugi pomoćni :          Micić Maja

Delegat :          Ostrovljanović Dragoljub

  1. 20.08.2017. 11.00 h – Nedelja

Podvrška         KLjUČ – POLOM

Glavni :           Jovanović Damir

Prvi pomoćni : Josić Nemanja

Drugi pomoćni :          Micić Maja

Delegat :          Dobrić Aleksandar

[ssba]
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top