Live sport na facebooku
REZULTATI
FUDBAL
Temnić 1924 1 : 0 Dunav (FT)
Rtanj 0 : 1 Radnički (P) (FT)
Moravica 1 : 0 Đerdap (FT)
Malošište 3 : 1 Timok (FT)
Svrljig 2 : 1 OFK Slatina (FT)
Timočanin 2 : 0 Kablovi (FT)
Majdanpek 2 : 2 Hajduk Veljko (FT)
Branik 0 : 1 Zlot (FT)
Radniči (K) 3 : 0 Šarbanovac (FT)
Ključ 1 : 2 Nemetali (FT)
Blizna 2 : 0 Brestovac (FT)

Delegirano 17.kolo Zone Istok

FS RIS delegirao je službena lica za drugo po redu proloćno kolo Zone Istok. Live SPORT objavljuje spisak službenih lica za 17. kolo koje se igra u, subotu i nedelju, 16/17.marta sa početkom od 15 sati.

Službena lica / foto: Live SPORT / D.Popaz

Službena lica / foto: Live SPORT / D.Popaz

BSK – Brodoremont

16-03-2019 15:00

Glavni sudija: Golubović Stefan

Pomoćni sudija 1: Milutinović Jovan

Pomoćni sudija 2: Tomić Bogdan

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Najdić Dejan

 

Timok 1919 – Malošište

16-03-2019 15:00

Glavni sudija: Turanović Milan

Pomoćni sudija 1: Jakovljević Dušan

Pomoćni sudija 2: Bučanović Nenad

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Mihajlović Milan

 

Hajduk Veljko – Majdanpek

17-03-2019 15:00

Glavni sudija: Miković Nikola

Pomoćni sudija 1: Jeremić Veljko

Pomoćni sudija 2: Todorović Mladen

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Zlatković Dragan

 

Orljane – Rudar Alpos

17-03-2019 15:00

Glavni sudija: Čolaković Ivana

Pomoćni sudija 1: Savić Veljko

Pomoćni sudija 2: Marinković Andrea

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Pavlović Darko

 

Kablovi – Timočanin

17-03-2019 15:00

Glavni sudija: Živković Aleksandar

Pomoćni sudija 1: Stojanović Ivica

Pomoćni sudija 2: Grujić Jovan

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Mladenović Nebojša

 

OFK Slatina – Svrljig

17-03-2019 15:00

Glavni sudija: Tomić Nikola

Pomoćni sudija 1: Cojkić Jelena

Pomoćni sudija 2: Marković Nemanja

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Krstić Veriša

 

Bukovik – Naša krila 1936

17-03-2019 15:00

Glavni sudija: Paunović Dušan

Pomoćni sudija 1: Atanasković Milan

Pomoćni sudija 2: Marković Stefan

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Dinčić Goran

 

Đerdap – Moravica

17-03-2019 15:00 Nedelja

Glavni sudija: Milosavljević Predrag

Pomoćni sudija 1: Mijajlović Nikola

Pomoćni sudija 2: Toroglanović Marijo

Četvrti sudija:

Posmatrač:

Delegat: Vučković Srđan

[ssba]
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top