Live sport na facebooku
REZULTATI
FUDBAL
Temnić 1924 1 : 0 Dunav (FT)
Rtanj 0 : 1 Radnički (P) (FT)
Moravica 1 : 0 Đerdap (FT)
Malošište 3 : 1 Timok (FT)
Svrljig 2 : 1 OFK Slatina (FT)
Timočanin 2 : 0 Kablovi (FT)
Majdanpek 2 : 2 Hajduk Veljko (FT)
Branik 0 : 1 Zlot (FT)
Radniči (K) 3 : 0 Šarbanovac (FT)
Ključ 1 : 2 Nemetali (FT)
Blizna 2 : 0 Brestovac (FT)
kum testera

Ognjen Stojanović iz Novog Sada i Vida Medić iz Beograda pobednici TRIATLONA na Borskom jezeru (REZULTATI)

Ognjen Stojanović iz Novog Sada i Beograđanka Vida Medić pobednici TRIATLONA održanog minulog vikenda na Borskom jezeru.

triatlon-b

Na TRIATLONU učestvovalo je 110 takmičara u sve tri trke. Od toga 43 u olimpijskom triatlonu, 30 u sprint triatlonu i 37 u dečijoj trci. Biciklistički segment učinio je ovo takmičenje najzahtevnijom i najtežom triatlon trkom u Srbiji do sada – vožnja na Dubašnici, planinskoj visoravni, i jak uspon od 5km u svakom krugu.

-Zadovoljna sam celim TRIATLONOM. Ovo je prvi olimpijski triatlon u organizaciji kluba ekstremnih sportova “Rock and Ice” iz Bora. Promoter trke bio je poznato TV lice Ivan Zeljković koji je i sam završio sprint triathlon – izjavila je Milena Dragićević director trke.

Veliki broj takmičara iz cele Srbije bio je zadovoljan organizacijom triatlona i lepom prirodom koja krasi Borsko jezero. Kakos u i sami izjavili da će i naredne godine uzeti učešće na ovom takmičenju.

 

REZULTATI

TRIATLON 1.5km-40km-10km

Apsolutna kategorija – Muškarci

Stojanović Ognjen, TK Triogy Racing, Novi Sad                                                   2:23:01

Karanović Bojan, TK Dynamic, Novi Sad                                                                 2:33:20

Tomin Bogdan, TK Triogy Racing, Novi Sad                                                           2:34:50

Apsolutna kategorija – Žene

Medić Vida, Beograd                                                                                                       3:14:06

Arifi Aneta, PK Olimpija, Bor                                                                                       3:24:17

Pavlov Zorana, TK Triogy Racing, Novi Sad                                                         3:26:20

Veterani – Muškarci

Bradić Zoran, Beograd                                                                                                   2:54:32

Milivojević Dejan, TK Bor, Bor                                                                                   2:55:10

Mišić Goran, Beograd                                                                                                     2:58:37

Nije bilo žena u kategoriji veterana na trci.

SPRINT TRIATLON 0.75km-20km-5km

Juniori – Muškarci

Jovanović Danilo, TK Tamiš, Pančevo                                                                      1:20:48

Desimirović Marko, TK Požarevac, Požarevac                                                      1:28:51

Kostić Tomislav, TK Požarevac, Požarevac                                                            1:38:52

JUNIORI – žene

Šmit Kristina, TK Tamiš, Pančevo                                                                              1:41:03

Rajičić Vanja, TK Požarevac, Požarevac                                                                 1:59:58

Apsolutna kategorija – Muškarci:

Jovanović Danilo, TK Tamiš, Pančevo                                                                      1:20:48

Desimirović Marko, TK Požarevac, Požarevac                                                      1:28:51

Đuričić Branimir, TK Jagodina, Jagodina                                                                 1:32:01

Apsolutna kategorija – Žene

Šmit Kristina, TK tamiš, Pančevo                                                                                1:41:03

Rajičić Vanja, TK Požarevac, Požarevac                                                                  1:59:58

Velimirović Vera, Beograd                                                                                            2:10:12

DEČJI AKVATLON 200m plivanja, 1000m trčanja

SUPERKID – Dečaci

Petrović Miloš, TK Tamiš, Pančevo                                                                            10:57

SUPERKID – Devojčice

Kocić Aleksija, Pančevo                                                                                                    8:54

Mladenović Andrijana, PK Bor, Bor                                                                          10:20

Đurđević Marija, PK Olimpija, Bor                                                                             11:48

KADETI – Dečaci

Matović Luka, TK Tamiš, Pančevo                                                                             7:32

Pap Stefan, TK Tamiš, Pančevo                                                                                    7:44

Dedić Lazar, TK Sprint, Sombor                                                                                  7:50

KADETI – Devojčice

Perić Lara, Jagodina                                                                                                         9:12

Spasić Anđela, PK Olimpija, Bor                                                                                 11:01

[ssba]
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top