Live sport na facebooku
REZULTATI
FUDBAL
Sinđelić 2 : 1 Dunav (FT)
Timočanin 2 : 1 Radan (FT)
Majdanpek 2 : 0 Slatina (1:0)
Brodoremont 0 : 0 Hajduk Veljko (FT)
Bor 1 : 1 Đerdap (FT)
Rtanj 3 : 5 Kablovi (FT)
Rajko Mitić 0 : 4 Timok (FT)

Plan i Program seminara sudija i delegata

Izvršni odbor FS Borskog okruga je na svojoj 5. redovnoj sednici održanoj dana 20. jula 2016. godine u Negotinu, odredio da obavezni seminar sudija i delegata okružne lige Bor bude održan 08. avgusta u Rudnoj Glavi. Pored Pivremenog organa od tri člana koji čine Pešić Ivan predsednik, Gugić Bogdan član i Radanović Nikola član, za sprovođenje seminara zaduženi su još Gagić Miloš, Paunović Igor i Dulović Dejan.

Detalj sa jednog od sastanaka FS BO

Detalj sa jednog od sastanaka FS BO

RUKOVODSTVO I KOMISIJE SEMINARA
RUKOVODSTVO SEMINARA
1. Pešić Ivan
2. Gugić Bogdan
3. Radanović Nikola
4. Stevanović Poznan, Komesar za takmičenje
KOMISIJA ZA PROVERU FIZČKE SPREMNOSTI SUDIJA
1. Paunović Igor, predsednik
2. Gagić Miloš, član
3. Dulović Dejan, član
4. Pufić Dejan, član
5. Žikić Miljan, član
6. Pejović Uroš, član
KOMISIJA ZA PROVERU TEORETSKE SPREMNOSTI
1. Ramakić Enver, predsednik
2. Ristić Jugoslav, član
3. Mladenović Nebojša, član
ZDRAVSTVENI PREGLED:
Provera zdravstvene sposobnosti sudija i delegata,obaviće po prijavljivanju za seminar.

SATNICA SEMINARA
08.08.2016. (ponedeljak)
15.00 – 16.00 – SUDIJE: Prijavljivanje, lekarski pregled ( stadion FK Rudna Glava)
16.00 – 18.00 – SUDIJE: Provera fizičke spremnosti (stadion FK Rudna Glava)
17.00 – 18.00 – DELEGATI: Prijavljivanje, lekarski pregled (Sala Doma kulture)
18.00 – 18.10 – Otvaranje seminara (Sala)
18.15 – 19.00 – Provera teoretske spremonosti sudija i delegata (Sala)
19.15 – 19.45 – Revizija Pravila igre
19.45 – 20.30 –Razgovor sa rukovodstvom seminara i saopštavanje rezultata (Sala)
20.30 – Zajednička večera
VAŽNO OBAVEŠTENjE :
Članarina za seminar iznosi 2.500.00 dinara za sudije i 2.000,00 dinara za delegate koja se uplaćuje pri prijavi za seminar.
Spisak sudija i delegata koji se pozivaju na seminar:
LISTA SUDIJA OKRUŽNE LIGE BOR
1. Radičević Marko Bor
2. Stamenković Miša Bor
3. Stefanović Predrag Bor
4. Agner Saša Bor
5. Mamula Stefan Bor
6. Miljković Aleksandar Bor
7. Agner Dejan Bor
8. Krcijević Jovan Bor
9. Stanković Milan Bor
10. Karabašević Marko Zlot
11. Lor Miroslav Majdanpek
12. Perić Marko Majdanpek
13. Kovačević Nenad Majdanpek
14. Jovanović Ranko Majdanpek
15. Lazić Stefan Majdanpek
16. Radlović Marijo Majdanpek
17. Jovanović Veselin Majdanpek
18. Aleksić Strahinja Majdanpek
19. Velić Nikola D.Milanovac
20. Bogdanović Slađan Negotin
21. Jovanović Damir Negotin
22. Jakovljević Mihajlo Negotin
23. Lukić Miljan Negotin
24. Petković Miško Negotin
25. Ilić Nikola Negotin
26. Micić Maja Negotin
27. Nikolić Darko Negotin
28. Đoređević Ilija Negorin
29. Stanković Stefan Negotin
30. Brložanović Filip Kladovo
31. Adamović Aleksandar Kladovo
32. Radović Milan Kladovo
33. Turanović Milan Kladovo
34. Tomić Petar Kladovo
35. Tomić Maja Kladovo
36. Nikolovski Milica Bor

LISTA DELEGATA OKRUŽNE LIGE BOR
1. Milenković Tomislav Bor
2. Vešković Zoran Bor
3. Petković Dragan Bor
4. Grujić Predrag Bučje
5. Živanović Zoran D.B Reka
6. Poporanović Dragan Zlot
7. Dolan Slobodan Slatina
8. Perić Ivica Bor
9. Prvulović Ljubinko Majdanpek
10. Božić Dragan Majdanpek
11. Janković Dragan Leskovo
12. Karamančić Dragan Rudna Glava
13. Stanojević Predrag D.Milanovac
14. Bkić Siniša Rudna Glava
15. Đorđević Dragiša D.Milanovac
16. Ćetković Draško D. Milanovac
17. Čelić Vitomir Negotin
18. Gagić Božidar Negotin
19. Gavrilović Vvladica Negotin
20. Ivković Dragiša Negotin
21. Prnić Đorđe Negotin
22. Stojanović Ivan Negotin
23. Milošević Saša Negotin
24.Ostrovljanović Dragoljub Negotin
25. Dobrić Aleksandar Kladovo
26. Mihajlović Milan Kladovo

Privremeni organ SSOS FS BO
1. Pešić Ivan
2. Gugić Bogdan
3. Radanović Nikola

[ssba]
POVEZANE VESTI
Poslednje Vesti
Top